Novinky

NOVINKY - BŘEZEN A DUBEN

Milé dámy a pánové,

tyto "Novinky" budou hodně  o organizačních záležitostech týkajících se přesunu provozovny, nicméně mám pro Vás připraveny i akce na kosmetiku Annemarie Börlind a Dado Sens.

Z řady Annemarie Börlind jsou v tomto měsíci v akci masky a beauty shoty (koncentrovaná séra) se slevou 15% , z řady Dado Sens je pak v akci řada Purderm na problematickou pleť a hypersenzitivní make upy v odstínech Hazel a Almond - též se slevou 15% - bližší informace viz příloha.

Jak už jsem zmínila, čeká mě nyní trochu náročnější období spojené s přesunem provozovny. Omlouvám se tedy předem za poněkud provizorní stav studia před stěhováním. Od 1.5.2020 bude Kosmetika IN na adrese Spojovací 252/3  na Horním Kosově. Pro ty, co využívají MHD, je výstupní zastávka "Lipová" a odtud asi 150m ulicí Nové Sady a zabočit doprava (2. dům z kraje). Pro řidiče/čky  bude snad potěšující zprávou to, že odpadnou starosti s hledáním volného parkovacího místa, neb před domem Vám budou k dispozici 2 parkovací místa. Chápu, že to pro Vás nebude úplně příjemné, protože se tím poněkud prodlouží objednací doba, ale věřím, že nové prostory a komfort s nimi spojený Vám delší čekání vynahradí :-) Pokud byste potřebovali cokoliv z domácí péče, budu v průběhu stěhování na telefonu a na předání  (popř. objednání) přípravků se určitě domluvíme.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte, prosím, kontaktovat. 

Těším se na Vás při dalším kosmetickém ošetření v salónu Kosmetika IN.
AMB_LETAK_MASKY-KONCENTRATY_CZ (1)

Zpracovávám...
Napište nám

Pro odeslání opište text z obrázku