Novinky

Novinky - leden

Milé dámy a pánové,

měsíc leden bývá často ve znamení různých novoročních předsevzetí, která se týkají většinou našeho životního stylu a péče o sebe sama. Vy, kteří mě navštěvujete pravidelně, víte, že můj pohled na zdravou pleť je komplexní, tzn. že spolu řešíme nejen používání vhodných kosmetických přípravků, ale také výživu, popř. vliv různých zdravotních problémů na pleť. Zároveň pro Vás také neustále hledám ty nejkvalitnější produkty, které trh v dané době nabízí. Proto jsem od Nového roku zařadila do nabídky stálého sortimentu přípravky, které mají nejen skvělé složení, ale také velmi příznivou cenu:

MARINE COLLAGEN 300g (prášek - 30dávek)

Jedná se hydrolyzovaný rybí kolagen, pachově a chuťově neutrální. V současnosti je tento přípravek nejsilnější na trhu, v denní dávce dostanete 10 000mg čistých peptidů. Přípravek neobsahuje žádná dochucovadla, barviva, laktózu.

ALOE VERA 

Gel z Aloe Vera je bohatý na polysacharidy, vitamíny (vitamín A, B2, B6, C, D, E), minerály (vápník, železo, draslík, hořčík, mangan a další), stopové prvky, aminokyseliny, enzymy a dalších 200 účinných látek. Posiluje imunitu, podporuje detoxikaci organizmu. Aloe Vera je pěstováno ekologicky bez použití chemických hnojiv a není geneticky upravováno. Šetrné zpracování při teplotě do 10 °C zajišťuje vysoké množství polysacharidů v konečném výrobku.

  • vyrobeno ze 100 % čerstvého gelu s dužinou z Aloe Vera
  • polysacharidy – acemanan 20 000 mg/kg
  • bez zahušťovadel
  • tento výrobek neobsahuje pesticidy ani kontaminující látky
  • neobsahuje TSE/BSE
  • neobsahuje GMO
  • není ozářený/ionizovaný
  • neobsahuje alergeny

MINERAL DROPS

Jedná se o vysoce koncentrovaný přípravek, který obsahuje více než 72 iontových minerálů a stopových prvků, pocházejících ze solného jezera. Jedná se o čistě přírodní produkt.

  • vysoký obsah hořčíku – 66 % hořčíku v doporučené denní dávce
  • obsahují více než 72 iontových minerálů a stopových prvků

Každou vteřinu života se naše tělo spoléhá na iontové minerály a stopové prvky, které řídí a vyvolávají miliardy nepatrných elektrických impulsů. Bez těchto impulsů by v těle nefungoval jediný sval. Nepracoval by nám mozek ani srdce a buňky by nebyly schopny osmózy. Iontové minerály se také podílejí na regulaci pH hladiny v těle. Hlavními alkalizujícími minerály jsou hořčík, draslík, vápník, sodík a zinek. Tyto minerály mají schopnost vázat se na kyseliny v lidském těle, a tak je neutralizovat. Pokud však lidské tělo z potravy nepřijímá dostatečné množství těchto minerálů, odebírá si je pak samo z tkání a kostí, což může vést např. ke slábnutí kostí (osteoporóze), ztrátě svalové hmoty nebo srdečním onemocněním. Také hormony, které naše tělo produkuje při stresových reakcích, mohou naše tělo připravit o tyto cenné minerály a stopové prvky.

Bližší informace o způsobu užívání, ceně, popř.dodavateli Vám ráda sdělím při osobním setkání v salónu.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte, prosím, kontaktovat. 

Těším se na Vás :-)

Zpracovávám...
Napište nám